Rehabilitacja ma na celu przywrócenie sprawności fizycznej, ruchowej, możliwości powrotu do pracy oraz do normalnego, aktywnego życia. Rehabilitacja może być potrzebna z wielu powodów m.in. choroby, przebytych urazów, kontuzji, długotrwałych schorzeń. Jest nieodzownym elementem całego procesu leczenia pacjenta.

JOPA Clinic dysponuje różnorodnym sprzętem potrzebnym do leczenia i rehabilitacji, oferuje m.in.: falę uderzeniową, masaż pneumatyczny, laser wysokoenergetyczny, ultradźwięki, laseroterapię, elektroterapię, pole magnetyczne, krioterapię na zimne powietrze. Fizjoterapeuci mają do dyspozycji nowoczesne stoły rehabilitacyjne, podoskopy, podoskaner i różnorodny sprzęt wspomagający rehabilitację.

Nasi fizjoterapeuci są wykwalifikowanym zespołem. Posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Regularnie się szkolą u terapeutów z kraju i z zagranicy. Pacjenci mogą liczyć na pomoc w każdej sferze, gdyż każdy z fizjoterapeutów specjalizuje się w określonej dziedzinie.


  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1

Fizjoterapeuci

Monika Bielicka-Dąbrowska
monika bielicka

Koordynator ds. Fizjoterapii, fizjoterapeutka, absolwentka UMK w Toruniu CM w Bydgoszczy, uczestniczka wielu kursów i szkoleń rehabilitacyjnych. Zajmuje się głównie terapią w chorobach kręgosłupa  (stany po zabiegach operacyjnych, dyskopatie), stawu kolanowego, ręki, stawu skokowego.


Michał Paśniewski
michal pasniewski

Fizjoterapeuta, absolwent Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK Toruń, specjalizuje się w terapii manualnej i leczeniu manualnym różnych schorzeń pacjentów. Ma dużą wiedzę w tym zakresie zdobytą na wielu kursach i szkoleniach, u wykładowców o międzynarodowej randze. Pracował z osobami o różnych możliwościach ruchowych, od osób niepełnosprawnych po osoby zawodowo uprawiające sport.

Natalia Więckowska
natalia wieckowska

Fizjoterapeutka, trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz AWF Poznań ze specjalizacją "Fizjoterapia w sporcie". Doświadczenie zbierała od najmłodszych lat trenując akrobatykę sportową, a następnie lekkoatletykę. W pracy z pacjentami skupia się na prewencji urazów, treningu funkcjonalnym i medycznym, oraz jak najszybszym powrocie do pełnej sprawności fizycznej po kontuzjach, wykorzystując techniki m. in. terapii manualnej wg standardów IFOMPT, FDM i igłoterapii.

Swoje umiejętności szybkiego stawiania na nogi po urazach narządu ruchu oraz prowadzenia treningów funkcjonalnych i motorycznych doskonali współpracując z jednym z toruńskich klubów piłkarskich.

W podejściu do pacjenta oprócz wyeliminowania istniejącego problemu, zawsze stara się wprowadzać elementy prewencji przed kolejnymi urazami. Pomaga również w osiąganiu jak najlepszych wyników w treningu sportowym.

Cezary Górski
cezary gorski

Fizjoterapeuta, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz AWF. Jego celem, poprzez wykorzystanie złożonej diagnostyki funkcjonalnej, jest zlokalizowanie pierwotnej przyczyny dolegliwości. Całościowe spojrzenie i pracę z pacjentem umożliwia mu zarówno ugruntowana wiedza z zakresu anatomii oraz biomechaniki człowieka. Wykorzystuje wielu metod terapeutycznych, m.in. Kinetic Control, PNF, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe czy terapię manualną.
Agata Saja
Agata Saja

Fizjoterapeutka, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Certyfikowana terapeutka metody FITS na poziomie Master. Terapeutka czaszkowo - krzyżowa wg podejścia biodynamicznego. W swojej praktyce skupia się głównie na pracy z dziećmi i dorosłymi ze skoliozą, wadą postawy, chorobą Scheuermanna oraz wadami klatki piersiowej. Wykorzystuje do tego wiedzę zdobytą na kursach oraz konferencjach, w których aktywnie uczestniczy. Doświadczenie zdobywała poprzez wieloletnią pracę z pacjentem w gabinecie oraz uczestnictwo w obozach dla dzieci ze skoliozami organizowanymi przez dr Białek, współtwórcę metody FITS.


Paweł Wojciechowski
Paweł Wojciechowski

Fizjoterapeuta, absolwent Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył studia podyplomowe z zakresu terapii manualnej tkanek miękkich na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Specjalizuje się w problemach bólowych związanych z przeciążeniami w obrębie układu mięśniowo-powięziowego. W swojej pracy patrzy na problem pacjenta w sposób globalny nie skupiając się tylko na bolesnej strukturze, ale bardziej na obszarach ściśle ze sobą powiązanych, które mogą wpływać na występujące dysfunkcje w narządzie ruchu.Korzysta z metod terapeutycznych, takich jak masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych, terapia manualna narządów wewnętrznych jamy brzucha i miednicy, strukturalna praca z ciałem w oparciu o łańcuchy mięśniowo - powięziowe i mobilizacje stawów.

Dagna Balińska
Dagna Piekoszewska

Fizjoterapeutka, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu oraz studiów podyplomowych na kierunku integracja sensoryczna II stopnia w KPSW w Bydgoszczy. Certyfikowana terapeutka koncepcji NDT Bobath, PNF oraz metody MEDEK. Specjalizuje się w pracy z niemowlętami oraz małymi dziećmi z opóźnieniem psychoruchowym, zaburzeniami sensomotorycznymi oraz dysfunkcjami ośrodkowego układu nerwowego. Zajmuje się również diagnostyką i terapią wad stóp wg trójpłaszczyznowej manualnej terapii Barbary Zukunft-Huber.

Michalina Dulka
Michalina Dulka

Magister fizjoterapii, absolwentka Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej kobiet, fizjoterapii okołoporodowej i terapii blizn. W pracy z pacjentem wykorzystuje metody masażu tkanek głębokich, zaawansowane techniki fizjoterapii w uroginekologii i położnictwie metodą Koszli oraz terapię wisceralną. Uważa, że niezwykle istotne jest holistyczne spojrzenie na dysfunkcje pacjenta, a także zapewnienie im intymności podczas wizyty. Szczególną uwagę zwraca na komunikację w relacji fizjoterapeuta - pacjent.

Agata Stankiewicz
Agata Stankiewicz

Fizjoterapeutka, absolwentka AWFiS w Gdańsku oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją uwagę poświęca głównie fizjoterapii ortopedycznej i sportowej. Doświadczenie w pracy ze sportowcami zdobywała pracując w klubie ekstraklasy koszykarek „Energa Toruń”. W pracy z pacjentem wykorzystuje techniki terapii manualnej, terapii mięśniowo-powięziowej, pinoterapii oraz suchego igłowania. Dodatkowo skupia się na treningu funkcjonalnym by przywrócić sprawność pacjentom po zabiegach chirurgicznych czy urazach.


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.