Rehabilitacja ma na celu przywrócenie sprawności fizycznej, ruchowej, możliwości powrotu do pracy oraz do normalnego, aktywnego życia. Rehabilitacja może być potrzebna z wielu powodów m.in. choroby, przebytych urazów, kontuzji, długotrwałych schorzeń. Jest nieodzownym elementem całego procesu leczenia pacjenta.

JOPA Clinic dysponuje różnorodnym sprzętem potrzebnym do leczenia i rehabilitacji, oferuje m.in.: falę uderzeniową, masaż pneumatyczny, laser wysokoenergetyczny, ultradźwięki, laseroterapię, elektroterapię, pole magnetyczne, krioterapię na zimne powietrze. Fizjoterapeuci mają do dyspozycji nowoczesne stoły rehabilitacyjne, podoskopy, podoskaner i różnorodny sprzęt wspomagający rehabilitację.

Nasi fizjoterapeuci są wykwalifikowanym zespołem. Posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Regularnie się szkolą u terapeutów z kraju i z zagranicy. Pacjenci mogą liczyć na pomoc w każdej sferze, gdyż każdy z fizjoterapeutów specjalizuje się w określonej dziedzinie.


  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1

Fizjoterapeuci

Monika Bielicka-Dąbrowska
monika bielicka

Koordynator ds. Fizjoterapii, fizjoterapeutka, absolwentka UMK w Toruniu CM w Bydgoszczy, uczestniczka wielu kursów i szkoleń rehabilitacyjnych. Zajmuje się głównie terapią w chorobach kręgosłupa  (stany po zabiegach operacyjnych, dyskopatie), stawu kolanowego, ręki, stawu skokowego.


Michał Paśniewski
michal pasniewski

Fizjoterapeuta, absolwent Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK Toruń, specjalizuje się w terapii manualnej i leczeniu manualnym różnych schorzeń pacjentów. Ma dużą wiedzę w tym zakresie zdobytą na wielu kursach i szkoleniach, u wykładowców o międzynarodowej randze. Pracował z osobami o różnych możliwościach ruchowych, od osób niepełnosprawnych po osoby zawodowo uprawiające sport.

Natalia Więckowska
natalia wieckowska

Fizjoterapeutka, trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz AWF Poznań ze specjalizacją "Fizjoterapia w sporcie". Doświadczenie zbierała od najmłodszych lat trenując akrobatykę sportową, a następnie lekkoatletykę. W pracy z pacjentami skupia się na prewencji urazów, treningu funkcjonalnym i medycznym, oraz jak najszybszym powrocie do pełnej sprawności fizycznej po kontuzjach, wykorzystując techniki m. in. terapii manualnej wg standardów IFOMPT, FDM i igłoterapii.

Swoje umiejętności szybkiego stawiania na nogi po urazach narządu ruchu oraz prowadzenia treningów funkcjonalnych i motorycznych doskonali współpracując z jednym z toruńskich klubów piłkarskich.

W podejściu do pacjenta oprócz wyeliminowania istniejącego problemu, zawsze stara się wprowadzać elementy prewencji przed kolejnymi urazami. Pomaga również w osiąganiu jak najlepszych wyników w treningu sportowym.

Cezary Górski
cezary gorski

Fizjoterapeuta, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz AWF. Jego celem, poprzez wykorzystanie złożonej diagnostyki funkcjonalnej, jest zlokalizowanie pierwotnej przyczyny dolegliwości. Całościowe spojrzenie i pracę z pacjentem umożliwia mu zarówno ugruntowana wiedza z zakresu anatomii oraz biomechaniki człowieka. Wykorzystuje wielu metod terapeutycznych, m.in. Kinetic Control, PNF, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe czy terapię manualną.






Agata Saja
Agata Saja

Fizjoterapeutka, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Certyfikowana terapeutka metody FITS na poziomie Master. Terapeutka czaszkowo - krzyżowa wg podejścia biodynamicznego. W swojej praktyce skupia się głównie na pracy z dziećmi i dorosłymi ze skoliozą, wadą postawy, chorobą Scheuermanna oraz wadami klatki piersiowej. Wykorzystuje do tego wiedzę zdobytą na kursach oraz konferencjach, w których aktywnie uczestniczy. Doświadczenie zdobywała poprzez wieloletnią pracę z pacjentem w gabinecie oraz uczestnictwo w obozach dla dzieci ze skoliozami organizowanymi przez dr Białek, współtwórcę metody FITS.

Natalia Wilczyńska
Natalia Wilczynska

Fizjoterapeutka, absolwentka AWF we Wrocławiu. Wyznając przekonanie, że organizm człowieka stanowi jedność, do Pacjenta podchodzi holistycznie oceniając wpływ problemu na organizm i szukając rozwiązania również poza strefą bólową. Z zainteresowaniem i empatią skupia się na rozmowie z Pacjentem aby dokładnie poznać jego styl życia, co pozwala jej wdrożyć jak najlepsze metody działania. W swojej pracy wykorzystuje techniki terapii manualnej, terapii mięśniowo-powięziowej oraz kinesiotaping. Nieustannie poszerza swoją wiedzę regularnie uczestnicząc w szkoleniach fizjoterapeutycznych, również tych z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej.

Dagna Balińska
Dagna Piekoszewska

Fizjoterapeutka, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu oraz studiów podyplomowych na kierunku integracja sensoryczna II stopnia w KPSW w Bydgoszczy. Certyfikowana terapeutka koncepcji NDT Bobath, PNF oraz metody MEDEK. Specjalizuje się w pracy z niemowlętami oraz małymi dziećmi z opóźnieniem psychoruchowym, zaburzeniami sensomotorycznymi oraz dysfunkcjami ośrodkowego układu nerwowego. Zajmuje się również diagnostyką i terapią wad stóp wg trójpłaszczyznowej manualnej terapii Barbary Zukunft-Huber.

Michalina Dulka
Michalina Dulka

Magister fizjoterapii, absolwentka Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej kobiet, fizjoterapii okołoporodowej i terapii blizn. W pracy z pacjentem wykorzystuje metody masażu tkanek głębokich, zaawansowane techniki fizjoterapii w uroginekologii i położnictwie metodą Koszli oraz terapię wisceralną. Uważa, że niezwykle istotne jest holistyczne spojrzenie na dysfunkcje pacjenta, a także zapewnienie im intymności podczas wizyty. Szczególną uwagę zwraca na komunikację w relacji fizjoterapeuta - pacjent.

Agata Stankiewicz
Agata Stankiewicz

Fizjoterapeutka, absolwentka AWFiS w Gdańsku oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją uwagę poświęca głównie fizjoterapii ortopedycznej i sportowej. Doświadczenie w pracy ze sportowcami zdobywała pracując w klubie ekstraklasy koszykarek „Energa Toruń”. W pracy z pacjentem wykorzystuje techniki terapii manualnej, terapii mięśniowo-powięziowej, pinoterapii oraz suchego igłowania. Dodatkowo skupia się na treningu funkcjonalnym by przywrócić sprawność pacjentom po zabiegach chirurgicznych czy urazach.


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.