• Anioły1
  • Anioły2
  • Anioły3

WJOPA Clinic partnerem medycznym klubu sportowego Anioły Toruń.
Anioły Toruń to nowa wizja siatkówki męskiej w Toruniu. Klub, który w sezonie 2024/2025 rozpocznie rozgrywki w I Lidze Siatkówki Męskiej tworzony jest przez jednego z najlepszych siatkarzy na świecie, reprezentanta Polski - Wilfredo Leona.
Wykorzystując potencjał i popularność dyscypliny, celem podjętej inicjatywy jest stworzenie profesjonalnej organizacji sportowej, działającej na każdym polu według najwyższych standardów - odnoszącej sukcesy na siatkarskich parkietach, będącej nowoczesną platformą dla partnerów i dającej dużo pozytywnych emocji lokalnej społeczności.
Dzięki pasji oraz doświadczeniu osób tworzących klub, projekt oparty jest o nowatorski system szkolenia młodzieży w "Akademii Wilfredo Leona", tworzenie drużyny ligowej oraz strategii marketingowych, mających na celu budowanie klimatu dla siatkówki w Toruniu i regionie, a także rozpowszechnianie nowoczesnego wizerunku organizacji i jej partnerów w całej Polsce i – docelowo – na świecie.
Cieszymy się, że jako partner medyczny zapewnimy zawodnikom specjalistyczną opiekę lekarską oraz fizjoterapeutyczną. Siatkarze będą mogli również skorzystać z treningów motorycznych na naszej Sali treningowo – rehabilitacyjnej oraz z konsultacji z psychologiem sportu 😊.

Do grona Partnerów JOPA Clinic dołączył Esthetic Dental Clinic 😊

To wyjątkowe miejsce z wysoko wykwalifikowanym zespołem dentystów. Oferują szeroką gamę zabiegów odbudowy oraz leczenia zębów na najwyższym poziomie.

Wykonują m.in. zabiegi z zakresu ortodoncji, leczenia kanałowego czy implantów, wykorzystując materiały najwyższej jakości oraz używając nowoczesnego sprzętu.

Zaawansowana technologia pozwala na dogłębne leczenie i usuwanie bólu zębów, a także na cyfrowe projektowanie uśmiechu oraz przygotowywanie specjalistycznych planów leczenia. 

W każdym przypadku – czy to w przypadku wstawiania implantów, leczenia kanałowego, ortodoncji czy innej potrzeby z zakresu stomatologii – podejmują się działań, które przywracają zdrowy i piękny uśmiech.

Cieszymy się, że będziemy wspólnie wspierać się w zakresie profilaktyki i edukacji zdrowotnej.

Więcej informacji https://edclinic.pl/

 

edc
  • TKKF1
  • TKKF2
  • TKKF3
  • TKKF4

Wiedząc, jak ważny dla zdrowia jest aktywny styl życia każdego dnia poprzez swoje działania wspieramy różne dyscypliny sportu 😊

Tym razem objęliśmy opieką medyczną biegaczy 😊

Stowarzyszenie Ognisko Miłośników Biegania TKKF „Rekreacja” zostało założone w 2018 roku i jest kontynuatorem Ogniska Miłośników Biegania TKKF Rekreacja, podlegającym Toruńskiemu Związkowi TKKF w Toruniu. Stowarzyszenie jest organizatorem cyklu o nazwie Grand Prix Torunia w biegach przełajowych. Celem tego przedsięwzięcia jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy rekreacji wśród mieszkańców Torunia oraz województwa kujawsko-pomorskiego ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży. W rywalizacji biorą udział zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe.
Dzieci startują w czterech kategoriach wiekowych :
do lat 7 (300 m.) ; 8-10 lat (600m.) ; 11-12 lat (1400 m.) i 13-15 lat (3200 m.)
Bieg główny odbywa się na trasie o długości 6 km.

Od 2019 roku Stowarzyszenie jest organizatorem Biegu dla Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy w Turznie, a od tegorocznego sezonu organizowany jest też cykl Grand Prix Torunia w Nordic Walking.

JOPA Clinic - partner medyczny toruńskiej szkoły tańca Jagielski Dance Project zadba o specjalistyczną opiekę lekarską oraz fizjoterapeutyczną.  Zapewniamy również możliwość konsultacji z psychologiem sportu i dietetykiem 😊

Jagielski Dance Project to wyjątkowe miejsce. Nie ważne czy masz 3 lata czy 33 albo nawet trochę więcej, na pewno znajdziesz zajęcia dla siebie. Co tydzień odwiedza ich 1500 tancerzy i akrobatów. Uczestnicy zajęć i  trenerzy tworzą na co dzień miejsce pełne aktywności i pasji. Grupy zróżnicowane są pod kątem doświadczenia, poziomu oraz wieku. Dzięki temu każdy znajdzie dla siebie atrakcyjną ofertę.

Wszystkie grupy taneczne prezentują się na Przeglądzie Jagielski Dance Project, czyli wielkim podsumowaniu każdego semestru w Auli UMK. Dodatkowo organizują szalone nocki, tematyczne półkolonie i obozy sportowe. Najbardziej zaangażowani tancerze z sukcesami biorą udział w ogólnopolskich zawodach.

Kilkanaście różnych stylów tańca, m.in. jazz, balet, hip hop, breakdance, modern, commercial, salsa, bachata, taniec towarzyski, pole dance i akrobatyka.

Więcej informacji o szkole znajdziesz na: www.dancepro.pl
rotary

Klub Rotary Młyniec Drugi powstał w 2000 r. jako pierwszy w Polsce klub wiejski. Członkami Klubu są przedsiębiorcy i przedstawiciele wolnych zawodów, którzy postępują zgodnie z zasadą „Służba ponad własne interesy” (ang. „Service above self”). Klub Rotary Młyniec Drugi angażuje się w pomoc potrzebującym zwłaszcza dzieciom. Sztandarowym założeniem Klubu jest natomiast program badania wad postawy u dzieci i młodzieży powiatu toruńskiego. Program ten już od prawie 20 lat jest organizowany i finansowany przez członków i sympatyków Rotary. Aktualnym Prezydentem Klubu jest Karol Sienkiewicz.
Warto też wiedzieć, że Rotary ma zasięg światowy i zrzesza ponad 1,2 miliona członków!
Nasza współpraca będzie opierać się na prowadzeniu działań edukacyjnych i profilaktycznych. Wspólnie będziemy realizować jeden z elementów programu Dla Ciebie i Twojej Rodziny.
Wady postawy u dzieci i młodzieży są coraz częściej spotykane, przez co stały się powszechnym problemem. Zależy nam na uświadamianiu rodziców i dzieci o konsekwencjach wynikających z tego problemu oraz wskazać metody radzenia sobie z nimi.

JOPA Clinic jako partner medyczny klubu CIECIÓRSKI AKRO KIDS zadba o specjalistyczną opiekę lekarską oraz fizjoterapeutyczną. Zapewnimy także możliwość treningów motorycznych na naszej Sali treningowo – rehabilitacyjnej oraz konsultacje z psychologiem sportu i dietetykiem 😊 Wspólnie wspieramy rozwój dzieci na każdym etapie 😊

CIECIÓRSKI AKRO KIDS to największy i najlepiej wyposażony klub akrobatyczny w Toruniu. Miejsce stworzone dla dzieci, które chcą rozpocząć przygodę z akrobatyką, a także dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pod okiem wyszkolonych instruktorów z wieloletnim stażem.

Posiadają szeroką gamę zajęć, między innymi: aerial hoop ( akrobatyka powietrzna ), stretching, zajęcia dla dorosłych oraz zajęcia dla rodziców z dziećmi. Treningi prowadzone są w grupach, jak również indywidualnie.

W czasie, gdy dzieci trenują, rodzice mogą odpocząć w kawiarni popijając pyszną kawę, a młodsze rodzeństwo może pobawić się w bawialni.


JOPA Clinic została partnerem Akademii Piłkarskiej Młode Talenty.  Toruńska Akademia popularyzuje aktywność fizyczną oraz zdrowy styl życia u dzieci już od najmłodszych lat. Cieszymy się, że będziemy mogli zapewnić im odpowiednią opiekę medyczną oraz wspólnie trenerami zadbać o prawidłowe przygotowanie motoryczne.

Do grona Partnerów JOPA Clinic dołączyła firma One Sport, agencja sportowa działająca na rynku polskim i europejskim już od 2008 roku. Nasz nowy Partner specjalizuje się między innymi w organizacji dużych imprez sportowych łącząc piękno sportu, towarzyszące mu pasje i emocje z biznesem. JOPA Clinic z chęcią i zaangażowaniem bierze udział w wydarzeniach sportowych zapewniając uczestnikom konsultacje z fizjoterapeutami, specjalistyczne badanie stóp oraz wiele innych atrakcji.

W 2012 roku firma One Sport nabyła od FIM Europe wyłączne prawa komercyjne, marketingowe i telewizyjne do organizacji Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu, dzięki czemu stworzyli cykl Speedway Euro Championship, transmitowany przez najpopularniejszą sportową stację telewizyjną, Eurosport.

Od 2016 roku w One Sport organizuje także cykl Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Regularny rozwój oraz wysoki prestiż tych zawodów przyciąga nie tylko kibiców, ale także sponsorów, o czym świadczy fakt, iż cykl FIM Speedway U21 World Championship zyskał znaczącego sponsora tytularnego - FOGO. One Sport jest też promotorem najbardziej utytułowanej reprezentacji żużlowej na świecie - Żużlowej Reprezentacji Polski.


MAG-MED to firma działająca od 2010 roku na rynku sprzedaży i wypożyczania sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Specjaliści Mag-Medu pomagają w doborze sprzętu rehabilitacyjnego oraz artykułów pomocniczych, doradzają także w sprawach uzyskania dofinansowań z MOPR, PCPR, PFRON, oraz informują o przysługujących refundacjach z NFZ. Posiadają sklepy i wypożyczalnie w Toruniu i Bydgoszczy.

Grono partnerów JOPA Clinic poszerzyło się o ZOGA Home. Zoga to koncepcja ruchowa dla każdego kto chce osiągnąć swobodę i świadomość ruchu oraz postawy w 4D. Poddaje próbie wszystkie możliwe relacje ciała do grawitacji i tworzy wiele globalnych i lokalnych wektorów ruchu dostępnych w ciele. Technika ta używa mapy Taśm Anatomicznych (Anatomy Trains) do kierowania procesem biomechanicznych interwencji wokół tensegracyjnego systemu powięziowego. Asany Jogi są testami funkcjonalnymi i pozycjami wywołującymi różne wektory pociągania pomiędzy różnymi warstwami powięziowymi. Zoga jest zaprojektowana dla wspierania i osiągania celów Integracji Strukturalnej i stworzenia trwałej zmiany wzorca w organizacji systemu mięśniowo – powięziowego w ludzkim ciele.

Zoga może przybierać formę:

• indywidualnej podróży przez samoekslorację własnego ciała (proces samoedukacji)

• doświadczenia grupowych zajęć ruchowych z Praktykiem Zoga Movement

• lub w sesjach jeden na jeden z Certyfikowanym Terapeutą Zoga Movement


Wśród Partnerów JOPA Clinic znalazła się firma Optometria Karczewski. Jest to znana od 25 lat marka optometryczna z dużym doświadczeniem, posiadająca 10 pracowni optycznych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego a wśród nich jest specjalistyczny salon dedykowany najmłodszym Optometria Karczewski Kids.
Optometria Karczewski zatrudnia doświadczonych optometrystów - kontaktologów, okulistów oraz ortoptystów. Oferuje specjalistyczne usługi optyczne tj. aplikacja twardych i miękkich soczewek kontaktowych, korekcja stożka rogówki, korekcja pryzmatyczna widzenia obuocznego, badanie SOCT- najnowocześniejsza metoda obrazowania siatkówki, pomoce optyczne dla osób słabowidzących oraz ćwiczenia ortoptyczno - pleoptyczne dla najmłodszych.
Dodatkowo każdy pacjent Optometria Karczewski znajdzie w ofercie firmy szeroki wachlarz opraw korekcyjnych, przeciwsłonecznych luksusowych marek oraz eksperckie soczewki kontaktowe firmy Eyeoxy. Firma Optometria Karczewski honoruje kartę absolwenta UMK oraz #mojastarówka.

 

Do grona klubów sportowych działających w partnerstwie z JOPA Clinic dołączyli zawodnicy klubu golfowego Tatfort. Toruński Klub Golfowy Tatfort istnieje od 2003r. Zrzesza ponad 70 zawodników, oraz grono działaczy ze świata sportu i biznesu. Toruńskie pole golfowe jako jedno z nielicznych znajduje się w granicach administracyjnych miasta - na terenach między ulicami Kociewską i Mleczną. Oprócz zawodów i turniejów organizowane są tu akademie i szkolenia golfowe oraz zajęcia dla najmłodszych. Do dyspozycji graczy są: 9 dołkowe pole golfowe, 20-stanowiskowa strzelnica, teren służący do praktyki krótkich uderzeń, wysokiej klasy symulator golfowy.

Lekarze specjaliści oraz rehabilitanci JOPA Clinic, będą opiekowali się zawodnikami klubu Tatfort, szczególnie w zakresie schorzeń najczęściej pojawiających się u golfistów. Jest to np. ból pojawiający się w obrębie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, czyli w popularnym „krzyżu”, wynikający z wykonywania nienaturalnych dla człowieka ruchów pochylenia, skrętu i rotacji tułowia. Ponadto są to także: bóle barków, łokieć golfisty oraz łokieć tenisisty.


JOPA Clinic nawiązała współpracę partnerską z Międzyszkolnym Klubem Sportowym ZRYW Toruń. To znana od ponad 50 lat kolebka koszykarska, w której rodzą się młode talenty wśród dziewcząt i chłopców. Tutaj swoją karierę sportową rozpoczynało wielu zawodników, którzy potem z powodzeniem reprezentowali barwy AZS Toruń i inne kluby ligowe w Polsce oraz w reprezentacji Polski w różnych kategoriach. Najwybitniejszym wychowankiem klubu i jest Łukasz Wiśniewski zdobywca wielu medali Mistrzostw Polski oraz dwóch Pucharów Polski (2012 z Treflem Sopot i 2018 z Twardymi Piernikami Toruń ) i także dwóch Superpucharów (2014 z Treflem Sopot i 2018 z Twardymi Piernikami Toruń). Był także uczestnikiem ME 2011 na Litwie i 2013 w Słowenii . Partnerstwo z JOPA Clinic jest dowodem na dbałość o formę i rozwój możliwości motorycznych młodych koszykarzy, zwiększa szansę na profesjonalne kształtowanie wielu sportowych karier. Opieka lekarzy specjalistów i rehabilitantów z JOPA Clinic obejmuje nie tylko wsparcie w sytuacjach urazów czy kontuzji, ale także wspomaganie możliwości motorycznych, podnoszenie formy sportowej, wytrzymałości i elastyczności.

 

JOPA Clinic została partnerem Toruńskiego Klubu Karate Kyokushin, funkcjonującego od 1987 roku, zrzeszającego ponad 200 karateków obojga płci w wieku od 6 do 60 lat, trenujących tę szlachetną sztukę walki. Opieka lekarzy specjalistów i rehabilitantów z JOPA Clinic obejmuje nie tylko wsparcie w sytuacjach urazów czy kontuzji, ale także poprzez system wspomagania możliwości motorycznych, podnoszenie formy sportowej, wytrzymałości i elastyczności. Klub zrzeszony jest w Polskiej Federacji Kyokushin Karate, której był również inicjatorem powstania oraz w Polskim Związku Karate. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych, instruktorów sportu karate, a także rekreacji ruchowej ze specjalizacją samoobrona oraz instruktorów sportu kick-boxingu.

 


JOPA Clinic w sezonie 2018/2019 jest partnerem medycznym drużyny koszykarskiej ENERGA Katarzynki Toruń. Klinika opiekuje się koszykarkami pomagając im osiągać jak najlepszą dyspozycję fizyczną, regenerować siły po trudach treningów i meczów oraz przywracać sprawność ruchową po urazach i kontuzjach.

 


Energa KTS Toruń – to kolejna drużyna, która dołączyła do grona partnerów sportowych JOPA Clinic. Klinika będzie wspierać toruńskich tenisistów stołowych w utrzymaniu odpowiedniej formy, unikaniu kontuzji i urazów, a także szybszej regeneracji. Życzymy sukcesów w zbliżającym się sezonie ligowym.


JOPA Clinic - partnerem medycznym Klubu Sportowego Toruń Hokejowa Sp.Akcyjna KH ENERGA. Lekarze i specjaliści wspierają zawodników w trakcie długiego sezonu, dbając o ich kondycję fizyczną i lecząc pojawiające się urazy.

 


JOPA Clinic dołączył do sztabu medycznego Football Club Toruń, podpisana umowa o partnerstwie umożliwi zawodnikom dostęp do kadry medycznej naszej kliniki. Mamy nadzieję, że podwójni brązowi w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy powtórzą zeszłoroczny sukces.


JOPA Clinic oraz Toruński Klub Piłkarski ELANA podpisały umowę partnerstwa medycznego na kolejny rok.   Opieką lekarzy specjalistów i rehabilitantów z JOPA Clinic zostali objęci wszyscy zawodnicy Elany, również najmłodsi piłkarze, adepci akademii piłkarskiej. O pełną dyspozycję fizyczną, regenerację pomeczową, powrót do pełnej sprawności ruchowej po urazach i kontuzjach, dbać będzie zespół doświadczonych rehabilitantów i lekarzy z JOPA Clinic.

 


JOPA Clinic została partnerem KS Pomorzanin Toruń. Laskarze utytułowanej, ekstraligowej drużyny oraz piłkarze Pomorzanina – razem około 300 sportowców, będą pod opieką zespołu lekarzy i rehabilitantów JOPA Clinic, którzy pomogą zawodnikom osiągać jak najlepszą dyspozycję fizyczną, regenerować siły po trudach meczów, przywracać sprawność ruchową po urazach i kontuzjach. KS Pomorzanin Toruń to kolejny klub współpracujący z JOPA Clinic.


JOPA Clinic w sezonie 2018 jest partnerem medycznym KS Toruń. Opiekuje się żużlowcami drużyny Get Well na co dzień pomagając im osiągać jak najlepszą dyspozycję fizyczną, regenerować siły po trudach startów, przywracać sprawność ruchową po urazach i kontuzjach.

Medycy JOPA Clinic zabezpieczają również treningi i zawody rozgrywane na Motoarenie.

 


JOPA Clinic w sezonie 2018/2019 jest partnerem medycznym JUVENTUS Academy Toruń. Opiekuje się młodymi adeptami piłki nożnej, trenującymi wg standardów i licencji słynnego klubu z Turynu.

W szkółce piłkarskiej Juventus Academy treningi prowadzone są dla dzieci w wieku od 5 do 16 lat wg programu nauczania przygotowanego przez włoskich szkoleniowców z Turynu. Obecnie w akademii w Toruniu trenuje 270 młodych zawodników.


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.