JOPA clinic swoją skuteczną działalność medyczną opiera na doskonale wykształconych i doświadczonych specjalistach różnych dziedzin oraz oddanych swej pracy i życzliwych pracowników personelu pomocniczego. Dyrektorem medycznym kliniki jest Michał Worek.
Lekarze
Pełen skład kadry lekarskiej JOPA Clinic poniżej:

Chirurg
Lekarz chirurg, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalizujący się w chirurgii onkologicznej. W trakcie specjalizacji odbył wiele staży w krajowych i zagranicznych ośrodkach chirurgicznych, obecnie asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Naczyń Szpitala Miejskiego w Toruniu. Współpracuje z Uniwersytetem im. Mikołaja Kopernika z Katedrą Immunologii w zakresie badań układu immunologicznego pacjentów leczonych z powodu chorób nowotworowych przewodu pokarmowego.

Neurochirurg
Lekarz specjalista neurochirurg. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne ukończył w Oddziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii z Pododdziałem Usprawniania Leczniczego SU nr 2 im. dr J. Biziela w Bydgoszczy, pracuje w Oddziale Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu. Od początku pasjonat zagadnień z zakresu budowy i funkcji układu nerwowego, neurochirurgii i neurologii. Ciągle poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szeregu szkoleń i konferencji o tematyce neurochirurgicznej, neuroortopedycznej oraz leczenia bólu.
Wolne chwile spędza na bieganiu i eksperymentach kulinarnych, słucha muzyki elektronicznej i zaczytuje się w literaturze science-fiction.

Chirurg naczyniowy
Lekarz specjalista chirurgii naczyniowej, chirurg ogólny, urodzony w 1982 r. w Olsztynie, absolwent gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku swojej edukacji medycznej kierował się w stronę specjalizacji zabiegowych. Zainteresowania te przełożyły się w jego życiu zawodowym na uzyskaniu specjalizacji z chirurgii ogólnej oraz otwarciu studiów specjalizacyjnych z chirurgii naczyniowej. Od 2007r. nieprzerwanie aktywny zawodowo, swoim pacjentom pomaga jak najpełniej czerpać z życia.

Neurolog
Lekarz neurolog z doświadczeniem zdobytym na Oddziale Neurologii i Leczenia Udarów mózgu w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu, obecnie pracująca na Oddziale Neurologii Szpitala Miejskiego w Toruniu. Diagnozuje i leczy schorzenia ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Szczególnie interesuje się bólami i zawrotami głowy, zespołami bólowymi kręgosłupa, polineuropatiami, chorobami naczyniowymi mózgu, padaczką i chorobą Parkinsona. Przeszła szereg szkoleń i otrzymała certyfikat w zakresie leczenia migreny iniekcjami toksyną botulinową (Chronic Migraine Expert Meeting). Odbyła szkolenia w zakresie leczenia spastyki kończyny górnej i dolnej iniekcjami toksyną botulinową. Obecnie prowadzi program lekowy leczenia spastyczności kończyny górnej u osób po przebytym udarze niedokrwiennym mózgu. Bierze aktywny udział w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje.

Ortopeda dziecięcy
Lekarz ortopeda, specjalizujący się w ortopedii dziecięcej. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Klinice Ortopedii Dziecięcej PAM w Szczecinie, Klinice Ortopedii UM w Poznaniu oraz Lubuskim Ośrodku Rehabilitacyjno-Ortopedycznym LORO w Świebodzinie. Jego największą pasją zawodową jest leczenie chorób kręgosłupa dzieci i młodzieży. W latach 2017-2019 pracował w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Toruniu, gdzie zapoczątkował leczenie operacyjne skolioz dziecięcych wg standardów światowych. Praca z dziećmi jest dla niego wyzwaniem, a jednocześnie przyjemnością.
W życiu prywatnym jest entuzjastą weganizmu, pasjonuje się triathlonem, lubi dobrą muzykę oraz skandynawskie kryminały.

Ortopeda
Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Pracowała w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu, a także w Oddziale Urazowo- Ortopedycznym Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu. Obecnie pracuje w Oddziale Urazowo – Ortopedycznym Zespolonego Szpitala Specjalistycznego dla dzieci i dorosłych w Toruniu. Od 2009 roku związana także z Kliniką Uzdrowiskową "Pod Tężniami" w Ciechocinku. Specjalizuje się w chirurgii stopy i ręki, endoprotezoplastyce stawu kolanowego i biodrowego, operacyjnym leczeniu złamań i innych urazów narządu ruchu. Wykonuje również artroskopię stawu kolanowego. Swoje doświadczenie i umiejętności pogłębia uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach w kraju i za granicą.
W wolnym czasie lubi uprawiać sport. Posiada stopień 3Dan w karate Shotokan. Trenuje crossfit. Tańczy salsę. Gra na pianinie. Lubi odpoczynek nad polskim morzem..

Reumatolog Internista
Lekarz specjalista chorób wewnętrznych, reumatolog, absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Doświadczenie zdobywała m.in. w Klinice Reumatologii i Układowych Chorób Tkanki Łącznej w Bydgoszczy w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr Jana Biziela. Obecnie pracuje w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu na Oddziale Reumatologicznym. Każdą wolną chwilę spędza ze swoją córką Julką. Wieczorami oddaje się pasji czytania książek podróżniczych i kryminałów. Lubi pływać, a w okresie zimowym jeździć na nartach. Wielbicielka kotów.

Ortopeda Chirurg
Lekarz ortopeda i chirurg. Od 17 lat prowadzi Oddział Urazowo-Ortopedyczny w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim w Toruniu. W ortopedii zajmuje się głównie endoprotezoplastyką pierwotną i rewizyjną dużych stawów oraz leczeniem skutków poważnych urazów narządu ruchu. Pasjonat narciarstwa , żeglarstwa i dobrej książki. Słucha prawdziwego, ciężkiego rocka.

Neurochirurg
Lekarz specjalista neurochirurg, dr nauk medycznych. Ukończył studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Pracuje na Oddziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii Szpitala Uniwersyteckiego Nr 2 im. dr J. Biziela w Bydgoszczy oraz na Oddziale Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Rydygiera w Toruniu. Specjalizuje się w operacyjnym leczeniu schorzeń kręgosłupa (dyskopatie, kręgozmyki, złamania). Wiedzę i umiejętności poszerza uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą. W wolnym czasie żegluje, jeździ na nartach i podróżuje.

Ortopeda
Lekarz ortopeda, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, z doświadczeniem specjalizacyjnym w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdobytym m.in. w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im Rydygiera w Toruniu.
Jego głównym obszarem zainteresowań jest medycyna sportowa oraz medycyna regeneracyjna. Od początku specjalizacji konsekwentnie rozwija swoje umiejętności w zakresie małoinwazyjnej chirurgii endoskopowej stawów. Przeszedł szereg szkoleń specjalistycznych w najlepszych ośrodkach w kraju i zagranicą, m.in. z zakresu USG, leczenia artroskopowego urazów sportowych i leczenia rekonstrukcyjnego. Pod patronatem międzynarodowej organizacji AO Trauma- poszerzał swoją wiedzę z zakresu ortopedii urazowej.
Jest pionierem w regionie kujawsko-pomorskim małoinwazyjnego i artroskopowego leczenia wczesnych zmian zwyrodnieniowych chrząstki stawowej z użyciem skafoldów (kolagenowa membrana sprzyjająca regeneracji chrząstki stawowej). Liczne kursy i sympozja pozwalają mu wdrażać innowacyjne metody leczenia uszkodzeń chrząstki stawowej i więzadłowych stawów.
W wolnych chwilach trenuje boks i crossfit, ma dwa psy i wiecznie naprawia swoje Subaru.

Chirurg
Lekarz chirurg z drugim stopniem specjalizacji, dr nauk medycznych, swe bogate doświadczenie zebrał w szpitalach i klinikach Bydgoszczy, Torunia, przeprowadził kilka tysięcy operacji laparoskopowych, zajmuje się także proktologią i kolonoskopią. Aktywnie uczestniczy w życiu środowiska medycznego, uczestnicząc w licznych konferencjach i doskonaląc swe umiejętności na kursach i szkoleniach, jest autorem kilkudziesięciu publikacji w prasie branżowej. Uprawia narciarstwo i siatkówkę, lubi grac w brydża i jeździć rowerem, słucha jazzu i czyta współczesną prozę.

Ortopeda
Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie pracuje w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym i Onkologii Narządu Ruchu Szpitala Wojewódzkiego im. Rydygiera w Toruniu. Specjalizuje się w ultrasonograficznym obrazowaniu narządu ruchu, zajmuje się artroskopią i endoprotezoplastyką stawów, leczy urazy dorosłych i dzieci. Swoje doświadczenie i umiejętności pogłębia uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach w kraju i za granicą. Odbył kursy z zakresu obrazowej diagnostyki chorób narządu ruchu, jest absolwentem Roztoczańskej Szkoły Ultrasonografii, Wielkopolskiej Szkoły Diagnostyki Obrazowej, oraz szkoleń „USG Trener”. W wolnym czasie pływa i uprawia turystykę rowerową angażując w nią całą swoją rodzinę.

Ortopeda
Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie swoją wiedzę i doświadczenie zdobywa pracując w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym i Onkologii Narządu Ruchu Szpitala Wojewódzkiego im. Rydygiera w Toruniu. Interesuje się głównie schorzeniami w obrębie stawu ramiennego oraz barku, chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych i biodrowych oraz leczeniem urazów narządu ruchu. Wiedzę i umiejętności poszerza, uczestnicząc w konferencjach oraz w szkoleniach w kraju i za granicą. W wolnych chwilach uprawia strzelectwo sportowe, lubi odprężyć się przy dobrej książce lub filmie.

Radiolog
Lekarz specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej, ukończył studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu, gdzie zdobywa wiedzę w zakresie diagnozowania i różnicowania chorób nowotworowych, przewlekłych oraz urazów i stanów nagłych. Kształci się uczestnicząc w kursach i konferencjach w kraju i za granicą. Czas wolny spędza z rodziną, gra w koszykówkę, zimą jeździ na snowboardzie. Interesuje się piłką nożną, zagorzały kibic FC Liverpool.

Neurolog
Lekarz neurolog, certyfikowany w zakresie badań EMG. Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, od początku swojej pracy związana z neurologią - przez 12 lat pracowała na Oddziale Neurologii i Leczenia Udarów Mózgu w Toruniu. Zdobyte tu doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu różnych schorzeń neurologicznych, a także szkolenia i kursy z zakresu elektromiografii i neurografii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, ukierunkowały jej drogę zawodową w stronę wykonywania specjalistycznych badań EMG. Badania te pomagają w diagnozowaniu schorzeń nerwów obwodowych i mięśni. Są często zlecane przez lekarzy innych (oprócz neurologii) specjalizacji: ortopedów, reumatologów, czy lekarzy rehabilitacji medycznej. Brała udział w tworzeniu Pracowni EMG Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu, a w 2015 roku zdobyła jako jedyny lekarz z Torunia certyfikat Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej potwierdzający pełne kompetencje do wykonywania badań EMG. Więcej o badaniach EMG tutaj >>>. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki, interesuje się fotografią.

Ortopeda
Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Od stażu podyplomowego związany z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Toruniu. Pracuje na Oddziale Ortopedyczno-Urazowym, gdzie zajmuje się leczeniem operacyjnym urazów i ich następstw w obrębie narządu ruchu. Wykonuje zabiegi z zakresu endoprotezoplastyki stawów, artroskopii stawu kolanowego, chirurgii stopy, w tym korekcji palucha koślawego. Wiedzę poszerza na kursach i konferencjach. Interesuje się medycyną sportową, leczeniem i rehabilitacją urazów sportowych ponieważ sam jest miłośnikiem sportu - od wycieczek rowerowych z rodziną, przez biegi uliczne i kolarstwo szosowe, aż po triathlony i biegi górskie. Uprawiał też piłkę nożną i siatkówkę. Każdą wolną chwilę stara się spędzić aktywnie. Uwielbia podróże, zarówno bliskie jak i dalekie.

Radiolog
Lekarz w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej. Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Swoją pracę zawodową rozpoczęła w Centrum Onkologii w Bydgoszczy, obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu, gdzie zajmuje się m.in. diagnostyką chorób nowotworowych i stanów nagłych oraz diagnostyką chorób przewlekłych i ich powikłań. Ze szczególnym zainteresowaniem poszerza wiedzę w temacie wszystkich metod diagnostycznych chorób piersi. Lekarz, który po badaniu USG wskaże dalsze kroki w procesie diagnostyczno-leczniczym.
Prywatnie mama radosnej, energicznej dziewczynki. W nielicznych wolnych chwilach zgłębia tajniki nowoczesnej architektury.

Radiolog
Lekarz w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu, na oddziale radiologii, gdzie zdobywa wiedzę w zakresie m.in. diagnostyki i różnicowania chorób nowotworowych oraz ich powikłań, szeregu chorób przewlekłych, a także leczenia pacjentów w stanach nagłych. W przyszłości pragnie zająć się przede wszystkim diagnostyką chorób piersi.
Czas wolny lubi spędzać aktywnie, uprawiając kolarstwo, pływanie i hiking. Ponadto lubi podróżować. W przeszłości zawodowo związana z tancem towarzyskim, zarówno jako tancerka jak i instruktorka. .

Ortopeda dziecięcy
Dr n. medycznych, specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu u dzieci. Od 15 lat pracuje jako ortopeda dziecięcy w Klinice Ortopedii i Traumatologii z Pododdziałem Chirurgii Ręki dla Dzieci Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem patologii narządu ruchu u dzieci, w tym wadami wrodzonymi i rozwojowymi (wady stóp, rąk, dysplazja stawów biodrowych, zaburzenia osi kończyn), traumatologią sportową dzieci i młodzieży (artroskopia kolana, barku, stawu skokowego, biodra, rekonstrukcje więzadeł), mózgowym porażeniem dziecięcym (toksyna botulinowa, leczenie operacyjne).
Posiada doświadczenie w pracy ze sportowcami (ukończył podyplomowe studia doktoranckie w Zakładzie Medycyny Sportowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, opiekował się Kadrą Olimpijską Polski w Zapasach). Odbył szereg kursów z zakresu diagnostyki USG narządu ruchu, w tym kurs USG stawów biodrowych u prof. Grafa (twórcy metody badania bioder u dzieci pod kątem dysplazji). Prywatnie uwielbia jazdę na rowerze MTB w każdych warunkach i o każdej porze roku. Ponadto pasjonuje się światem podwodnym. Chętnie uprawia sporty wodne i zaciekle rywalizuje z kolegami w tenisa ziemnego.

Neurochirurg
Michał Sabramowicz – lekarz w trakcie specjalizacji z neurochirurgii. Pracuje na Oddziale Neurochirurgii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu, gdzie zajmuje się leczeniem operacyjnym chorób układu nerwowego oraz kręgosłupa. Członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa AO Spine. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach krajowych i zagranicznych. W latach 2017-2021 wykładał w Katedrze Anatomii Prawidłowej CM UMK w Bydgoszczy.
Wolny czas spędza aktywnie na bieganiu, nurkowaniu, ćwiczeniu na siłowni bądź odprężając się przy literaturze fantasy.

Chirurg
Lekarz specjalista chirurgii ogólnej, absolwent Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Od ponad dziesięciu lat pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Powiatowego w Chełmży, gdzie prowadzi diagnostykę, leczenie zachowawcze i operacyjne pacjentów.
W trakcie konsultacji chirurgicznej przeprowadza wywiad, badanie palpacyjne oraz badanie ultrasonograficzne co pozwala postawić rozpoznanie i wdrożyć odpowiednie leczenie lub ukierunkować dalszą pogłębioną diagnostykę. Zdobytą wiedze i umiejętności sukcesywnie poszerzam w ramach licznych konferencji i szkoleń doskonalących.

Lekarz rehabilitacji
Dr n. medycznych, specjalista rehabilitacji medycznej. Pani doktor pełni funkcję ordynatora Oddziału Rehabilitacyjnego dla Dzieci Pomorskiego Centrum Reumatologicznego w Sopocie. Jest założycielką SPINE – Centrum Rehabilitacji i Leczenia Kręgosłupa w Gdańsku. Pomaga pacjentom z wszystkimi wskazaniami do rehabilitacji medycznej z wyjątkiem rehabilitacji kardiologicznej. Diagnozuje, kieruje na odpowiednie badania i konsultacje lekarskie, ustala plan rehabilitacji i zleca niezbędne aparaty ortopedyczne. Zajmuje się dziećmi i dorosłymi do 30 r.ż. z różnymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego i nerwowego. Największe doświadczenie zdobyła w leczeniu skolioz i bólów kręgosłupa, wad postawy, wad klatki piersiowej, bólów, zapaleń i deformacji stawów, zaburzeń ruchowych u dzieci (niedowłady, zaburzenia napięcia mięśniowego, koordynacji, zaburzenia chodu), schorzeń genetycznie uwarunkowanych oraz nieprawidłowego rozwoju niemowląt, stanów po urazach układu ruchu (w tym ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego). Wykonuje badanie USG układu mięśniowo-szkieletowego.
Prowadziła zajęcia ze studentami medycyny i fizjoterapii oraz badania naukowe. Uczestniczyła w szeregu polskich i międzynarodowych kongresów medycznych oraz kursów i staży z zakresu leczenia kręgosłupa, stawów oraz chorób neurologicznych między innymi: leczenia kręgosłupa u prof. Stefano Negrini w ISICO (Italian Scientific Spine Institute) w Mediolanie i Amsterdam University Medical Center) Terapia dzieci z mózgowym porażeniem u prof. Julesa Bechera w Rehabilitation Medical Clinic Amsterdam University Medical Center).

Urolog
Lekarz w trakcie specjalizacji z urologii. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją pracę zawodową na co dzień wykonuje w Szpitalu im. Floriana Ceynowy w Wejherowie, gdzie stale poszerza i udoskonala umiejętności w kompleksowej opiece nad pacjentami ze schorzeniami układu moczowo-płciowego. Dodatkowo swoje doświadczenie i wiedzę pogłębia uczestnicząc w licznych konferencjach oraz szkoleniach. Czas wolny lubi spędzać aktywnie, w tym latając w powietrzu w czasie treningu aerial hoop. Zimą ulubionym zajęciem jest jazda na snowboardzie, a dłuższe przerwy najchętniej spędza zwiedzając różne zakątki świata.

Psycholog sportu
Psycholog sportu, terapeutka TSR, trener TUS, nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika oraz warszawskim AWF, pracujący z biofeedbackiem, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie psychologii sportu na warszawskim AWF oraz rocznej szkoły trenerskiej, współautorka projektu „Mental Calendar”, uczestnik i prelegent konferencji naukowych, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w stałej współpracy z superwizorem, absolwentka psychologii klinicznej na USWPS w Warszawie.
Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, w sportach zespołowych, drużynowych, a także indywidualnych. Prowadzi spotkania grupowe oraz indywidualne z rodzicami, trenerami, a także zawodnikami takich dyscyplin jak min. piłka nożna, siatkówka, tenis ziemny, sztuki walki, szermierka czy taniec wyczynowy. Pracuje także z muzykami, aktorami oraz osobami ze świata biznesu. Na swym koncie ma również wiele godzin warsztatów o różnorodnej tematyce psychologicznej. Prowadziła zajęcia między innymi w Polish Soccer Skills, Legia Warszawa Tenis, Akademia Ferajna, Energa Manekin Toruń oraz Karate Shotokan Kiritsu.
Obecnie współpracuje ze sportowcami korzystającymi z oferty JOPA Clinic w Toruniu. Więcej psychologia sportu

Dietetyk
Dietetyk kliniczny, absolwentka dietetyki na Collegium Medicum w Bydgoszczy. Obecnie pracuje w Klinice Gastroenterologii i Zaburzeń Odżywiania w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 w Bydgoszczy. Jest asystentem w Katedrze Gastroenterologii Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, prowadząc liczne zajęcia ze studentami polsko- oraz anglojęzycznymi. Współautorka i uczestnik projektów badawczych i grantów naukowych. Przygotowuje programy żywieniowe dla dorosłych i dzieci, sportowców oraz osób podczas procesu leczenia. W trakcie studiów aktywny uczestnik kół naukowych, m.in. Studenckiego Koła Naukowego Położnictwa, Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej oraz Koła Geriatrii. Aktualizuje wiedzę będąc aktywnym uczestnikiem konferencji medycznych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Autorka wielu artykułów w czasopismach medycznych.
W wolnym czasie biega, gra w siatkówkę oraz w szachy.

Logopeda
Specjalista w zakresie neurologopedii, logopedii, absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, a także w rehabilitacji mowy u osób dorosłych po wypadkach, urazach i udarach mózgu. Na co dzień zajmuje się usprawnianiem motoryki aparatu mowy, korygowaniem wady wymowy, stymulacją mowy opóźnionej, likwidowaniem objawów zaburzonej komunikacji językowej, zaburzeniami tempa mowy (jąkanie). Posiada Certyfikat Polskiego Związku Logopedów. Ukończyła szereg kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe między innymi „Terapeutyczne Zastosowanie Metody Tomatisa”, ”Neurofunkcjonalna Reorganizacja Metodą Padovan’;” EEG Biofeedback- zwiększanie możliwości mózgu”. Ciągle poszerza swoja wiedzę uczestnicząc w szeregu szkoleń z zakresu neurologopedii.
Wolne chwile spędza pielęgnując swój ogród lub relaksując się przy muzyce poważnej.

Psycholog sportu
Psycholog, kształcący się w kierunku psychologii sportu. Ukończyła studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Jest stypendystką Rektora oraz Prezydenta Miasta Torunia. W trakcie studiów pełniła funkcję prezesa Studenckiego Koła Naukowego Psychologii Sportu. Jest pierwszą autorką rozdziału „Metody badania długości, przebiegu i jakości snu używane w psychologii sportu” w książce „Nowe technologie i metody w psychologii”. Bierze udział w konferencjach naukowych zarówno jako uczestniczka jak i prelegentka. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Współpracuje z klubami sportowymi. Więcej psychologia sportu
Fizjoterapeuci
Procesem powrotu do sprawności po okresie leczenia zajmują się certyfikowani fizjoterapeuci z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem, ze specjalizacjami:

Fizjoterapeutka
Koordynator ds. Fizjoterapii, fizjoterapeutka, absolwentka UMK w Toruniu CM w Bydgoszczy, uczestniczka wielu kursów i szkoleń rehabilitacyjnych. Zajmuje się głównie terapią w chorobach kręgosłupa (stany po zabiegach operacyjnych, dyskopatie), stawu kolanowego, ręki, stawu skokowego.

Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta, absolwent Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK Toruń, specjalizuje się w terapii manualnej i leczeniu manualnym różnych schorzeń pacjentów. Ma dużą wiedzę w tym zakresie zdobytą na wielu kursach i szkoleniach, u wykładowców o międzynarodowej randze. Pracował z osobami o różnych możliwościach ruchowych, od osób niepełnosprawnych po osoby zawodowo uprawiające sport. Prywatnie jest pasjonatem wszystkiego, co jest związane z aktywnością ruchową.

Fizjoterapeutka
Fizjoterapeutka, trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz AWF Poznań ze specjalizacją "Fizjoterapia w sporcie". Doświadczenie zbierała od najmłodszych lat trenując akrobatykę sportową, a następnie lekkoatletykę. W pracy z pacjentami skupia się na prewencji urazów, treningu funkcjonalnym i medycznym, oraz jak najszybszym powrocie do pełnej sprawności fizycznej po kontuzjach, wykorzystując techniki m. in. terapii manualnej wg standardów IFOMPT, FDM i igłoterapii.
Swoje umiejętności szybkiego stawiania na nogi po urazach narządu ruchu oraz prowadzenia treningów funkcjonalnych i motorycznych doskonali współpracując z jednym z toruńskich klubów piłkarskich.
W podejściu do pacjenta oprócz wyeliminowania istniejącego problemu, zawsze stara się wprowadzać elementy prewencji przed kolejnymi urazami. Pomaga również w osiąganiu jak najlepszych wyników w treningu sportowym.

Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz AWF. Jego celem, poprzez wykorzystanie złożonej diagnostyki funkcjonalnej, jest zlokalizowanie pierwotnej przyczyny dolegliwości. Całościowe spojrzenie i pracę z pacjentem umożliwia mu zarówno ugruntowana wiedza z zakresu anatomii oraz biomechaniki człowieka. Wykorzystuje wielu metod terapeutycznych, m.in. Kinetic Control, PNF, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe czy terapię manualną.
Specjalizuje się w pracy z pacjentami z urazami i zespołami bólowymi wszystkich odcinków kręgosłupa oraz stawów obwodowych (zwłaszcza kolanowego, biodrowego i barkowego). Cechuje go świetny kontakt z pacjentami. Uważa, że kluczowe w terapii jest dobre poznanie całego obrazu człowieka, jego nawyków, możliwości czy motywacji. Ciągle dąży do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.
Poza pracą oddaje się rodzinie, ale pasjonuje się także nurkowaniem oraz astronomią.

Fizjoterapeutka
Fizjoterapeutka, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Certyfikowana terapeutka metody FITS na poziomie Master. Terapeutka czaszkowo - krzyżowa wg podejścia biodynamicznego. W swojej praktyce skupia się głównie na pracy z dziećmi i dorosłymi ze skoliozą, wadą postawy, chorobą Scheuermanna oraz wadami klatki piersiowej. Wykorzystuje do tego wiedzę zdobytą na kursach oraz konferencjach, w których aktywnie uczestniczy. Doświadczenie zdobywała poprzez wieloletnią pracę z pacjentem w gabinecie oraz uczestnictwo w obozach dla dzieci ze skoliozami organizowanymi przez dr Białek, współtwórcę metody FITS.
W czasie wolnym oddaje się lekturze książek, spędza czas z rodziną i ukochanymi kotami.

Fizjoterapeutka
Fizjoterapeutka, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu oraz studiów podyplomowych na kierunku integracja sensoryczna II stopnia w KPSW w Bydgoszczy. Certyfikowana terapeutka koncepcji NDT Bobath, PNF oraz metody MEDEK. Od początku pracy zawodowej związana z najmłodszymi pacjentami. Doświadczenie zdobywała w pracy w kilku ośrodkach rehabilitacji dzieci zarówno w Polsce jak i za granicą, a także podczas licznych szkoleń i kursów.
Specjalizuje się w pracy z niemowlętami oraz małymi dziećmi z opóźnieniem psychoruchowym, zaburzeniami sensomotorycznymi oraz dysfunkcjami ośrodkowego układu nerwowego. Zajmuje się również diagnostyką i terapią wad stóp wg trójpłaszczyznowej manualnej terapii Barbary Zukunft-Huber.
Lubi aktywnie spędzać czas oraz czytać thrillery medyczne i kryminały.

Fizjoterapeutka uroginekologiczna
Magister fizjoterapii, absolwentka Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej kobiet, fizjoterapii okołoporodowej i terapii blizn. W pracy z pacjentem wykorzystuje metody masażu tkanek głębokich, zaawansowane techniki fizjoterapii w uroginekologii i położnictwie metodą Koszli oraz terapię wisceralną. Uważa, że niezwykle istotne jest holistyczne spojrzenie na dysfunkcje pacjenta, a także zapewnienie im intymności podczas wizyty. Szczególną uwagę zwraca na komunikację w relacji fizjoterapeuta - pacjent .

Fizjoterapeutka
Fizjoterapeutka, absolwentka AWFiS w Gdańsku oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją uwagę poświęca głównie fizjoterapii ortopedycznej i sportowej. Doświadczenie w pracy ze sportowcami zdobywała pracując w klubie ekstraklasy koszykarek „Energa Toruń”. W pracy z pacjentem wykorzystuje techniki terapii manualnej, terapii mięśniowo-powięziowej, pinoterapii oraz suchego igłowania. Dodatkowo skupia się na treningu funkcjonalnym by przywrócić sprawność pacjentom po zabiegach chirurgicznych czy urazach. Od najmłodszych lat uprawia sport: trenowała jeździectwo i siatkówkę, z którą związana jest do dziś. Największą frajdę w czasie wolnym sprawia jej obcowanie z końmi oraz oglądanie seriali kryminalnych.

Trener przygotowania motorycznego, masażysta
Trener Personalny, trener medyczny, trener Runmageddon, instruktor gimnastyki korekcyjnej, Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. W swojej wieloletniej karierze trenera skupia się na poprawie sprawności fizycznej podopiecznych, zarówno sportowców, jak i tych zaczynających swą przygodę z ruchem. Doskonale czuje się także w treningu sylwetkowym - w bezpieczny sposób pomoże osiągnąć wymarzoną formę. W życiu kieruje się dewizą „jutro będę sprawniejszy niż dziś”. W wolnych chwilach gra w kosza, jeździ na rowerze, a także śpiewa w toruńskim zespole Wataha.