3kroki logoPrezentujemy kompleksowe podejście do dbałości o zdrowie i sprawność ruchową, które możesz zrealizować przy pomocy lekarzy, fizjoterapeutów i trenerów JOPA Clinic. To trzy kroki, które pozwolą Ci dotrzeć do celu – wrócić do zdrowia i sprawności.

3kroki foto

3 kroki z JOPA Clinic

Ideą tego programu jest pomoc pacjentom na każdym etapie zmagania się z chorobą, kontuzją, dysfunkcją, zarówno gdy trzeba leczyć, rehabilitować jak i wrócić do treningu. To właśnie na potrzeby takiego kompleksowego podejścia do pacjenta JOPA Clinic dysponuje zespołem lekarzy w kilkunastu specjalizacjach. Wsparciem są fizjoterapeuci z różnych dziedzin oraz dobrze wyposażona część rehabilitacyjna. Została otwarta nowa część placówki: sala treningowo-rehabilitacyjna z odpowiednio dobranym sprzętem. Dzięki temu sprzętowi i naszym specjalistom możesz zrealizować trzeci krok, pozwalający dotrzeć Ci do upragnionego celu – sprawności ruchowej.

Kiedy ulegniesz kontuzji, zachorujesz, dopadnie Cię jakaś dysfunkcja ruchowa, najważniejsza myśl to zdiagnozować i wyleczyć. Robisz więc ten pierwszy krok. JOPA Clinic daje wszelkie możliwości do zbadania, postawienia diagnozy i leczenia.

Kiedy już wyleczysz chore miejsce, zaleczysz kontuzję, pojawi się potrzeba rehabilitacji. Wtedy możesz się zdecydować na powrót do podstawowej sprawności. Robisz drugi krok i korzystasz z oferty rehabilitacyjnej JOPA Clinic.

Gdy czujesz się już w miarę dobrze, to zaczynasz marzyć o powrocie do aktywnego życia. Chcesz biegać, jeździć rowerem, na nartach, czy uprawiać nordic walking, ponownie trenować i startować. Nie chodzi Ci jednak o zwykłą siłownię czy salę fitness. Jesteś przecież po kontuzji i leczeniu, dlatego ćwiczenia powinny odbywać się pod opieką fizjoterapeuty / trenera. Potrzebny jest Ci zatem trzeci krok, czyli program „3 KROKI z JOPA Clinic”.

Uwaga:

Zajęcia na Sali treningowo – rehabilitacyjnej odbywają się wyłącznie po wcześniejszej konsultacji z fizjoterapeutą / trenerem JOPA Clinic. Regulamin funkcjonowania  Sali treningowo-rehabilitacyjnej dostępny jest w rejestracji JOPA Clinic. 


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.